Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-08-30 00:20:31

  fanatyk12 - Użytkownik

fanatyk12
Użytkownik
Skąd: lodz
Zarejestrowany: 2005-08-29
Serwis

o boze

no wiec sprawa stoii tak mam laptopa hp compaq nx9020 kupilem sobie debiana 3.1 3xdvd instaluje i gdy sie laduje podstawowy debian tz ten przed instalcja pakietow pojawia sie probe /usb=false tz zle sterowniki do usb no to kolezanka podpowiedziala mi z forum sprobuj z 2,6 i co i nic to samo kombinowalem w expercie troche recznie zamieszac ale nic nadal to samo mam malo zalamke co mam zrobic :( chce miec debiana bo po pierwsze zapalcilem za niego 37 zl po drogie mialem suse ale podobno debian jest najlepszy a ja chce miec najlepszy po 3 mam ju dosc tego windowsa (przepraszam za wyrazenie) help

Offline

 

#2  2005-08-30 07:11:04

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: o boze

Trochę dziwne, bo z czym jak z czym, ale z usb to Debian nigdy nie miał kłopotu. Weź tak na próbę zainstaluj jakieś inne distro - nawet shita i sprawdź czy ci usb wogóle działa


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#3  2005-08-30 10:14:48

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: o boze

możesz również sprawdzić BIOS

PS Może i Debian jest jednym z lepszych distr ale z pewnością do łatwych nie należy ;)

Offline

 

#4  2005-08-30 17:15:00

  fanatyk12 - Użytkownik

fanatyk12
Użytkownik
Skąd: lodz
Zarejestrowany: 2005-08-29
Serwis

Re: o boze

wegralem wersje live knopixa no i wszystko dziala ja juz mam lkka zalamke przeciez to niema sensu zeby muza niedziala le usb poradzcie cos bo znowu przejde na suse jak wlancza obrzydliwca xpto dziala usb a pozatym swieci mi sie myszka jak laduje sie debian wiec jak moze niedzialac :(

Offline

 

#5  2005-09-02 11:34:06

  fanatyk12 - Użytkownik

fanatyk12
Użytkownik
Skąd: lodz
Zarejestrowany: 2005-08-29
Serwis

Re: o boze

wszystko juz dziala ten problem okazalo sie ze maja te laptopy i tyle szefowa forum pomogla mi zrobic sterowniki itp dziala chociaz jest jeszcze durzo do zrobienia ale juz jest super

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)