Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2009-05-18 22:57:20

  bug - Nowy użytkownik

bug
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2009-05-18

szum podczas odtwarzania dzieku na squeeze

Witam,

Mam taki problem, postawilem sobie nowego Debiana i mam problem z dziekiem. Jak odtwarzam jakis dziek to czasami slysze w glosnikach dosc uciazliwe "chrobotanie" takie szumy ktore potrafia zagluszyc caly dzwiek.

Wczesniej mialem Leniego przez chwile na nim byl spokoj i gralo ale potem cos sie stalo i tez sie zwalilo.

Karte dzwiekowa mam dziwna bo autorstwa Nvidii (pierwszy raz sie z taka karta spotkalem), czy ktos z was moze juz sie przegryzal przez takie problemy z alsa? albo ma podobna karte i wie jak to rozwiazac?

co do samej karty to alsamixer twierdzi o niej:

Kod:

Card: HDA NVidia 
Chip: Conexant CX20561 (Hermosa)

co do samych ustawien to suwakami sie juz bawilem i obojetnie czy wszystkie sa na 50% czy na ustawowe 80% to szumy pozostaja.

Jakies pomysly?

Pozdrawiam

Offline

 

#2  2009-05-19 07:26:55

  ilin - Palacz

ilin
Palacz
Skąd: PRLu
Zarejestrowany: 2006-05-03

Re: szum podczas odtwarzania dzieku na squeeze


Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Polski portal Debiana

Offline

 

#3  2009-05-19 15:01:06

  Marvell - Członek DUG

Marvell
Członek DUG
Skąd: Krasnystaw / Lublin
Zarejestrowany: 2009-03-07

Re: szum podczas odtwarzania dzieku na squeeze

Kiedyś sam miałem podobny problem i rozwiązaniem okazało się wyciszenie suwaka mikrofonu, warto spróbować;]


Ludzie dzielą się na 10 grup - na tych, którzy rozumieją zapis binarny i resztę.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)