Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2008-05-01 19:43:40

  fanatico - Użytkownik

fanatico
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-09-21

nietypowa prezentacja

Witam.
Moja siostra poprosiła mnie o zrobienie prezentacji multimedialnej - wszystko było ok do momentu kiedy mi powiedziała jak ma ona wyglądać . Postaram się wytłumaczyć jak najprościej :
Na środku ma być "jakiś" okrąg wokół którego kręcą się automatycznie zdjęcia związane z tematem jej pracy. W sumie to wszystko . Moje pytanie jest takie - czy znacie jakiś programik w którym mógłbym to stworzyć i co lepsze ważne jest to żeby na każdym kompie można było to później otworzyć .


It's all or nothing

Offline

 

#2  2008-05-01 19:51:37

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: nietypowa prezentacja

fanatico napisał(-a):

Moja siostra poprosiła mnie o zrobienie prezentacji multimedialnej

Matura? ;)

Ja bym to walnął we flashu. Tylko wtedy kryterium "pójdzie z pewnością na każdym kompie" jest traktowane nieco po macoszemu  — chyba że na potrzeby chwili zaciśniemy zęby i postawimy znak równości między "komputer" a "windows", po czym władujemy prezentację w "selfplayera" (no, exe, no... zapomniałem jak to się zwało fachowo ;]). W takiej sytuacji tylko musimy się modlić, żeby komp nie był klasy "półszatan", bo wtedy będzie piękny pokaz slajdów zamiast animacji.

Ostatnio edytowany przez azhag (2008-05-01 19:52:26)


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)