Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2008-04-16 19:04:18

  kristofer998 - Użytkownik

kristofer998
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-02

problem z plyta

Witam zwracam sie do was z proziba o pomoc a mianowicie mam taki problem chcial bym skonfigurowac dhcp :
i wpisaniu apt-gt install mc i po zainstalowaniu tego pakietu sytem woła o włozenie plyty z debjane jednak po wlozeniu plyt plyta nie o dpala sie tylko wola o zmiane nośnika debian GNU/Linux 4.0 r0_etch_-Official i 386 netinstal......a wiem ze plya jest dobra i z takim oprogramowaniem prosze was o pomoc bo sam niewiem co z tym fantem mam zrobic ;-(

Ostatnio edytowany przez azhag (2008-04-16 19:11:59)

Offline

 

#2  2008-04-16 19:19:58

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: problem z plyta

To zapewne nie jest ta płyta, z której instalowałeś system i nie jest ona dodana do sources.list.

Włóż płytę do napędu i dodaj ją do apta za pomocą:

Kod:

apt-cdrom add

PS. Staraj się nieco jaśniej pisać, trzeba się nieźle wysilić, żeby zrozumieć z czym jest właściwie problem (pewnie kilka osób nawet się nie starało). I nawet nie próbuj ponownie użyć pogrubienia dla całego posta!


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#3  2008-04-16 20:07:13

  kristofer998 - Użytkownik

kristofer998
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-02

Re: problem z plyta

dzieki postaram sie o bo troche zamocno zamieszalem

---

dzieki pomoglo!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)