Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-06-28 15:54:31

  alien - Użytkownik

alien
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-06-28

dchub

Witam, chce postawić HUIB'a dla DC, chciałbym zapytać który najbardziej pasuje dla debiana sarge r3.1??
poprzednio miałem woody r3.0 próbowałem zainstalować verlihub jednak cały czas czegoś mi brakowało.
Z góry dzieki za pomoc

Offline

 

#2  2005-06-28 17:53:57

  alien - Użytkownik

alien
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-06-28

Re: dchub

postawiłem "DCHUB" działa ok ale jak to konfigurować?? używał ktoś tego?? nie chce żeby podłaczano sie z poza sieci, ew zmienic limity na udostepnianie danych, np 1giga minimum. Pytanie jak?

Offline

 

#3  2005-07-14 13:42:28

  Gokan - Użytkownik

Gokan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-07-14

Re: dchub

Niewiem czy pytanie jeszcze aktualne ale cala konfiguracja idzie przez uzupelnianie cfg, po starcie huba (vh_runhub) logujesz sie na konto mastera i wpisujesz komende !gc, masz tam spis zmiennych wraz z wartosciami ktore mozesz zmieniac.
Przykladowo min share 1 GB wpisujesz !set min_share 1024 or != min_share 1024 wychodiz na jedno (wartosc w megabajtach) jesli niechcesz by podlaczano sie spoza sieci ustaw odpowiednio         
        ip_zone4_min =
        ip_zone4_max =
        ip_zone5_min =
        ip_zone5_max =
        ip_zone6_min =
        ip_zone6_max =
albo w listen_ip wpisz ip lokalne.

pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)