Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
16 15105 2013-08-04 10:46:01 przez Miziak
Czym otworzyć plik djvu? przez vnu007dl
6 7721 2013-07-31 23:28:54 przez $pwd
4 4979 2013-07-31 17:55:36 przez loop
Vim - wklejanie przez loop
18 12850 2013-07-29 18:59:29 przez czadman
5 4811 2013-07-25 18:30:16 przez czadman
10 6277 2013-07-23 21:28:38 przez morfik
i386 i chroot amd64 przez morfik
4 3849 2013-07-23 19:13:10 przez morfik
2 3697 2013-07-22 07:28:25 przez carcrusher
Jakiś lektor typu iwona. przez alex011
1 3004 2013-07-20 15:57:04 przez Jacekalex
Firefox przez tajwan
22 13312 2013-07-20 00:39:20 przez marcin'82
7 6487 2013-07-19 20:13:34 przez lukaz1987
11 7468 2013-07-19 13:52:28 przez Jacekalex
4 4416 2013-07-18 16:34:30 przez xomrk
6 5351 2013-07-15 09:37:07 przez morfik
Liferea pokazuje adresy email przez hello_world
2 3283 2013-07-13 15:33:27 przez Pavlo950
Aktualizacja systemu przez gui przez hello_world
8 6009 2013-07-13 12:06:20 przez morfik
0 2481 2013-07-11 10:12:10 przez dowoszek
13 11300 2013-07-11 08:32:47 przez morfik
7 5286 2013-07-10 13:38:52 przez lukaz1987
6 6133 2013-07-10 10:40:35 przez Jacekalex
5 4981 2013-07-09 11:03:38 przez morfik
VIM jako "IDE" przez dominbik
1 3193 2013-07-08 18:28:12 przez krasnij
10 9703 2013-07-06 20:10:42 przez yossarian
[SOLVED] Cgroup przez morfik  [ 1 2 ]
38 37941 2013-07-05 18:39:24 przez morfik
xdebug i netbeans przez born4run
1 2936 2013-07-04 23:29:24 przez kamikaze
Problem z mysql-server przez radoslawchojnacki
2 8223 2013-07-04 00:50:29 przez radoslawchojnacki
12 12879 2013-07-03 16:06:56 przez porannakawa
QEMU i VGA Passthrough przez fervi
11 6733 2013-07-03 11:24:01 przez fervi
Online system przez alex011
2 2830 2013-07-03 01:47:37 przez Jacekalex
6 4830 2013-07-02 08:51:39 przez spook

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)