Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
6 4815 2013-09-13 19:13:39 przez alex011
Sykype ze skype.cm przez tajwan  [ 1 2 ]
35 32174 2013-09-13 00:51:08 przez tajwan
5 5437 2013-09-12 21:31:56 przez sj65
Instalacja Qt5. przez HAL9000
4 5851 2013-09-12 21:08:53 przez diabolic
7 5914 2013-09-10 08:57:07 przez spook
firefox -- kilka pytań przez morfik
3 3921 2013-09-09 13:10:22 przez yossarian
5 4568 2013-09-07 20:47:51 przez copowieryba
Programowanie w C++ przez kelthuzad
19 15402 2013-09-04 08:38:31 przez brii
2 4009 2013-09-03 14:43:31 przez brii
cryptsetup pare pytań przez xomrk
14 12797 2013-09-03 12:06:57 przez brii
Debian i Apple przez oli
4 4776 2013-09-03 10:19:55 przez brii
2 4368 2013-09-02 23:48:04 przez enether
1 3635 2013-09-02 08:30:15 przez lukaszertel
Wine przez fervi
21 14303 2013-09-01 22:39:02 przez thomsson
3 4124 2013-08-30 22:03:18 przez Jacekalex
12 11284 2013-08-29 23:02:17 przez yossarian
2 3666 2013-08-29 18:08:22 przez spook
2 3768 2013-08-28 20:13:57 przez morfik
1 3485 2013-08-27 22:55:26 przez marcin'82
8 5160 2013-08-27 17:07:52 przez SkyFall
0 2785 2013-08-27 11:17:04 przez bushqoon
3 4408 2013-08-27 08:46:20 przez spook
8 5711 2013-08-24 16:39:25 przez fervi
Zespułem debiana przez adrian218
19 12837 2013-08-22 19:45:19 przez marcin'82
9 6239 2013-08-22 13:05:33 przez Huk
Tasker-like p przez fervi
0 2724 2013-08-21 01:04:40 przez fervi
3 3871 2013-08-19 12:40:36 przez yossarian
17 11955 2013-08-14 15:44:42 przez spook
30 45150 2013-08-06 17:45:40 przez spook
1 3226 2013-08-06 10:06:36 przez life

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)