Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
0 1392 2007-03-14 18:07:28 przez ilin
apt i aktualizacja pakietow przez broker88
7 3917 2007-03-14 14:31:16 przez broker88
2 2066 2007-03-14 00:33:47 przez ukasz
Stary skrypt i konsola przez k4misiek
2 1966 2007-03-13 22:17:59 przez k4misiek
15 6385 2007-03-13 16:39:06 przez Ryszard
3 2266 2007-03-12 17:42:18 przez AgayKhan
0 1350 2007-03-12 16:25:22 przez jezoo
kopia systemu na cd przez xanax  [ 1 2 ]
29 20766 2007-03-11 09:20:28 przez szczypior88
Problemy z instalacją? przez empe1989
11 5346 2007-03-10 12:26:00 przez Kudzu
mysql instalacja przez aniusia_deb
4 5433 2007-03-09 08:49:20 przez kamikaze
OpenOffice. OpenXML Translator przez siarka2107
0 1384 2007-03-08 16:09:30 przez siarka2107
freshclam - blad przez Kudzu
0 1385 2007-03-06 22:08:32 przez Kudzu
0 1491 2007-03-06 21:39:14 przez dc
LDAP + konta użytkownikow przez ksenomorf
1 2497 2007-03-06 21:26:45 przez andreq
Konqueror zmiana tla katalogow przez marcusdavidus
1 1755 2007-03-06 18:14:59 przez Kornel
1 2032 2007-03-06 16:35:37 przez andreq
0 1383 2007-03-06 15:18:30 przez korbol
restart X'ów i wine przez Bodzio
12 6584 2007-03-06 14:30:13 przez Bodzio
2 2030 2007-03-05 22:16:48 przez ukasz
1 1949 2007-03-05 10:24:33 przez morys
grub grub i grub przez wariat_21
4 3369 2007-03-04 17:03:55 przez zalp
mrtg i eth0:0 przez AdamP
0 2100 2007-03-04 16:30:06 przez AdamP
user w konsoli i mc przez zalp
0 1872 2007-03-04 14:55:10 przez zalp
Caps Lock w konsoli przez zalp
2 2494 2007-03-04 14:11:14 przez zalp
czas w debianie etch przez ukasz
7 6197 2007-03-04 12:40:35 przez ukasz
apt problem z k3b przez guzzi
8 3784 2007-03-03 23:59:29 przez zimzum
zmiana mac przez Golgotan
6 5589 2007-03-03 22:48:16 przez rychu
eclipse+azureus przez fabix
2 2219 2007-03-03 00:23:29 przez fabix
GNUnet przez maximus
3 2608 2007-03-02 23:34:02 przez maximus
Montowanie partycji ??? przez prunio
2 2158 2007-03-02 19:18:09 przez prunio

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)