Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2014-04-12 00:18:06

  winnetou - złodziej wirków ]:->

winnetou
złodziej wirków ]:->
Skąd: Jasło/Rzeszów kiedyś Gdańs
Zarejestrowany: 2008-03-31
Serwis

Re: Ile może kosztować domena pl z właśnym nazwiskiem?

vnu007dl - nie bój się są "idioci" którzy za to zapłacą. Wyobraź sobie, że masz firmę, swoją stronę w internecie, strona dla ciebie to główne źródło dochodu/klientów. I teraz przychodzi sobie 0 day i księgowa "zapomniała" o domenie. Domenę przejmuje premium czy ktokolwiek inny. Sprawdza sobie historię domeny, ranking, odwiedzalność. I wywala cene 10k. Ty nie chcąc "odzyskać dobre imie firmy" i źródło dochodu wyciągasz z banku 10k, płacisz mu i masz  domenę. W momencie jak będziesz "twardy" i będziesz chciał przenieść się na inną domenę i odzyskać pozycje i markę na nowej nazwie tracisz 10 razy tyle co zapłąciłeś za domenę....

Albo sytuacja nr 2. Prowadzisz firmę hostingową i szukasz fajnej 3 literowej domeny dla klientów. Znajdujsz i gość krzyczy sobie 50k bo wie do czego domena może być wykorzystana... Stoisz przed dylematem kupić czy nie... I sporo osób kupuje ;]


LRU: #472938
napisz do mnie: ola@mojmail.eu
Hołmpejdż | Galerie | "Twórczość" || Free Image Hosting

Offline

 

#27  2014-04-12 08:59:07

  djjanek - Użytkownik

djjanek
Użytkownik
Skąd: whereis
Zarejestrowany: 2007-11-15
Serwis

Re: Ile może kosztować domena pl z właśnym nazwiskiem?

nie wiem czego się czepiacie, jak idziecie ko sklepu i kupujecie coś to nie denerwuje Was, że to samo u producenta kosztuje o połowę mniej?

Prawo rynku, mogę to kupuję, jak się znajdzie ktoś kto chcę odkupić ode mnie to musi zapłacić tyle ile ja chcę, jak nie to przecież nie musi kupować.

7,5 to i tak mało niektóre domeny są warte miliony np. google.com

Ostatnio edytowany przez djjanek (2014-04-12 08:59:52)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)