Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2013-12-22 11:58:17

  kondzio14 - Użytkownik

kondzio14
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-14

dvd samochodowe - mocowanie na zagłówku

Zastanawiam się nad kupnem DVD do samochodu. Ktoś z forumowiczów używa? Jakich?

Co by mnie interesowało:
- niezbyt wysoka cena, raczej nie więcej niż 500 zł
- czy odtwarzacze posiadają inne funkcjonalności poza odtwarzaniem plików audio/video, np. gry, WiFi etc?
- czy pod jedno dvd są 2 wyświetlacze?

Z góry dziękuję za trafne porady :)

Offline

 

#2  2013-12-22 12:34:20

  krasnij - oj tam

krasnij
oj tam
Skąd: z JO73VT
Zarejestrowany: 2012-05-04
Serwis

Re: dvd samochodowe - mocowanie na zagłówku

Nie lepiej kupić tablet i zestaw do montowania go na zagłówku? Będziesz miał większą funkcjonalność.


Pozdrawiam i życzę sukcesów :)
The truth is out there.

Offline

 

#3  2013-12-22 14:32:34

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: dvd samochodowe - mocowanie na zagłówku

ja używałem takiego czegoś, w komplecie jest torba, którą fajnie montuje się wraz z dvd na zagłówku samochodowym, jeżeli chcesz ładować w samochodzie trza dokupić ładowarkę z wyjściem na zapalniczkę koszt ok 30PLN (chyba, że są jakieś przekładki). Bateria starczała na mniej więcej 1.5-2h (czyli jeden film).
Szału nie ma, ale czyta napisy i większość popularnych formatów audio/video i co ważne ma port usb, myślę, że można polecić tym bardziej, że cena nie jest duża (nie sugeruj się ceną w sznurku, bo to już dawno staniało, w sklepach typu media markt taki model chodzi za ok 100-150PLN)

Jeżeli chcesz coś bardziej zaawansowanego o rozszerzonych funkcjach, to jak pisze @krasnij, najlepszym rozwiązaniem będzie tablet...

Ostatnio edytowany przez menel (2013-12-22 14:43:41)

Offline

 

#4  2013-12-23 10:37:27

  kondzio14 - Użytkownik

kondzio14
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-14

Re: dvd samochodowe - mocowanie na zagłówku

Tak się zastanowiłem i raczej nie potrzebuję dodatkowej funkcjonalności aniżeli oferuje DVD.

menel napisał(-a):

ja używałem takiego czegoś, w komplecie jest torba, którą fajnie montuje się wraz z dvd na zagłówku samochodowym, jeżeli chcesz ładować w samochodzie trza dokupić ładowarkę z wyjściem na zapalniczkę koszt ok 30PLN (chyba, że są jakieś przekładki). Bateria starczała na mniej więcej 1.5-2h (czyli jeden film).
Szału nie ma, ale czyta napisy i większość popularnych formatów audio/video i co ważne ma port usb, myślę, że można polecić tym bardziej, że cena nie jest duża (nie sugeruj się ceną w sznurku, bo to już dawno staniało, w sklepach typu media markt taki model chodzi za ok 100-150PLN)

Jeżeli chcesz coś bardziej zaawansowanego o rozszerzonych funkcjach, to jak pisze @krasnij, najlepszym rozwiązaniem będzie tablet...

Czy 7" to nie mało? Jak np. leci film z napisami to chyba gorzej już, bo trzeba się przyglądać co? Myślałem nad 10".
Np. coś takiego: http://allegro.pl/przenosne-dvd-samochodowe-10-usb- … 55450675.html

Ostatnio edytowany przez kondzio14 (2013-12-23 10:38:47)

Offline

 

#5  2013-12-23 15:20:30

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: dvd samochodowe - mocowanie na zagłówku

Pewnie, jak masz przeznaczone więcej kasy na wydanie, to to które podałeś wygląda na coś lepszego i solidniejszego już. Ja podałem chyba jeden z tańszych modeli, co do wielkości matrycy no szału nie było, ale spokojnie bez problemów wszystko było widać, napisy też i oglądało się w miarę komfortowo o ile film był oczywiście porządnej jakości.

Ostatnio edytowany przez menel (2013-12-23 15:23:22)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)