Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2008-08-23 18:11:02

  AndrzejP - Członek DUG

AndrzejP
Członek DUG
Zarejestrowany: 2006-03-25

Jak w Thunderbird przenieść wiadomości z "Wysłane" do "Niewysłane"?

Witam

Mam do zrobienia firmowy mailing, ponad 1300 wiadomości.
Okazało się, że na serwerze pocztowym jest limit

Domain xxxx.pl has exceeded the max emails per hour (500) allowed. Message discarded.

i cała nadwyżka wróciła do mnie.
Wymyśliłem, że mógłbym przenieść po 400 wiadomość z folderu "Wysłane" do "Niewysłane", odpalić jeszcze raz Thunderbirda a ten wysłałby je jeszcze raz.
Problem polega na tym, że program pozwala przenieść, skopiować do każdego folderu tylko nie do "Niewysłane". Nie znalazłem nigdzie w programie jak to zrobić.
Oczywiście wiem, że każdą mogę otworzyć do edycji i wysłać jeszcze raz, ale to nie jest rozwiązanie dla 1000 maili.
Jak przenieść wiadomości z "Wysłane" do "Niewysłane"?

Pozdrawiam
Zyong


Pozdrawiam

Offline

 

#2  2008-08-24 10:23:44

  AndrzejP - Członek DUG

AndrzejP
Członek DUG
Zarejestrowany: 2006-03-25

Re: Jak w Thunderbird przenieść wiadomości z "Wysłane" do "Niewysłane"?

Odpowiem sam sobie.

Potrzeba matką ... grzebania :)
W Thunderbirdzie przeniosłem z folderu "Wysłane" do "Szkice" odpowiednią liczbę maili i wyłączyłem go.
Znalazłem foldery Thunderbirda z pocztą, tam są pliki "Drafts" i "Unsent Messages", zamieniłem im nazwy.
Odpaliłem go znów i już miał wszystko to co było w "Szkice" w "Niewysłane" i chciał to wysłać.

Pomimo tego, że zmieniłem mu nazwy plików, to ciekawe, że miał to samo w "Szkicach", tak jakby skopiował,
ale to nie problem. Usunąłem w Thunderbirdzie i po kłopocie.

PS.
Przez roztargnienie nie zauważyłem, że piszę post w niewłaściwym dziale.
Gdyby admin swą czarodziejską myszką przerzucił w odpowiednie miejsce byłoby super :)

Ostatnio edytowany przez Zyong (2008-08-24 16:35:30)


Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)